HLEDÁME NEMOVITOST KE KOUPI

V posledních měsících se situace na trhu s nemovitostmi výrazně změnila. Ceny nemovitostí už nerostou a prodlužuje se také doba, po kterou se nemovitosti prodávají. Tomuto stavu přispělo mimo jiné i zvýšení úrokových sazeb úvěrů a vyšší náročnost získat hypoteční úvěr. K tomu se na trhu projevilo také zdražení energií a situace ve světě.

Dnes mají hlavní slovo poptávající, kteří byli v posledních letech utiskováni nízkou nabídkou a častými třenicemi při zvyšování cen formou aukcí a podobně. 

Proto jsem na základě předchozích zkušeností vytvořil tuto službu. Pojďte se mrknout, jak to funguje. 

A nebo mi můžete rovnou zavolat a řekneme si to po telefonu. 

B2

POJĎME HLEDAT SPOLEČNĚ

Pro další spolupráci Vás poprosím o vyplnění formuláře, na základě kterého se do 24 hodin telefonicky spojíme.

Jaký to pro Vás bude mít užitek?

  • pravidelně budete dostávat vhodné nabídky nemovitostí, nebudete muset denně listovat inzercemi a ušetříte čas 
  • domluvím osobní prohlídky vhodných nemovitostí, které dopředu prověřím po právní a faktické stránce, 
  • zajistím veškeré právní služby (kupní smlouvu, smlouvu o úschově, úschovu kupní ceny, návrh na vklad do katastru, …), 
  • po převodu vlastnického práva zajistím předání nemovitosti včetně protokolu a přepis energií a služeb, nebudete se tak muset trápit s dodavateli.

 

Služba je koncipována tak, aby šetřila Váš čas. Vy budete pouze chodit na prohlídky a po nalezení vhodné nemovitosti za Vás zajistím všechny další nezbytnosti pro převod nemovitosti. K dispozici budete mít advokáta, hypotečního specialistu a daňového poradce. To vše v rámci této služby.

JAK TO FUNGUJE?

018-blueprint

PRVNÍ SCHŮZKA 

První schůzka je ve znamení vašich přání a potřeb. Nastavíme časový horizont, ve kterém chcete nemovitost koupit. Dále se podíváme na aktuálně nabízené nemovitosti a zkonkretizujeme poptávku. Na závěr vyhodnotíme způsob a časovou náročnost financování plánované koupě nemovitosti.

002-album

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ 

Na základě přesné poptávky ze společné schůzky vám budu pravidelně zasílat vhodné nabídky nemovitostí. Následně budeme poslané nabídky společně konzultovat telefonicky nebo e-mailem. Každou nemovitost předem prověřím po faktické i právní stránce tak, abychom předešli případným nesrovnalostem. 

003-real-estate-7

PROHLÍDKY 

Po nalezení vhodných nemovitostí vyrazíme na osobní prohlídky. Před prohlídkami  zajistím veškeré dostupné podklady k nemovitosti tak, abychom se na prohlídce mohli věnovat pouze nemovitosti. Díky tomu získáte celkovou představu o nemovitosti a budete se moci snadněji rozhodnout.

A CO PRAXE?

Previous
Next

Ideálním příkladem je prodej bytu 3+KK na Axmanově ulici v městské části Kohoutovice. Na prohlídce podobného bytu na ulici Pavlovská, který jsem právě prodával, jsem potkal paní Vítkovou s panem Smolíkem, kteří usilovně chtěli koupit byt právě v této městské části. V tu dobu se v Kohoutovicích nabízeli nárazově jednotky bytů a tak byl celkem oříšek najít vhodný byt.

Po velmi příjemné prohlídce bytu na Pavlovské jsme se dohodli, že budeme hledat společně něco podobného. A štěstí nám přálo! O několik dní později se objevil byt 3KK hned na vedlejší ulici. Byt byl ale nabízený přímo majitel pouze na bezrealitky.cz a bazos.cz. Nabídku jsem paní Vítkové ihned poslal a volali jsme si. Problém byl ale ve vyšší ceně, která byla asi o 150.000 Kč vyšší než rozpočet  na koupi. I přesto jsme se ale potkali další den na osobní prohlídce. Přeskočila jiskra! Následující ráno jsme začali jednat s majitelem o ceně. Slovo dalo slovo, majitel ustoupil s cenou a ještě ten den odpoledne jsme seděli u nás v kanceláři u rezervační dohody, kterou jsme úspěšně uzavřeli.

A jak to hodnotili klienti? Budu citovat prodávající při předání bytu: „Pane Gablas, kdybychom věděli, jak pracujete, tak bychom to nikdy neprodávali sami.“ A abyste si nemysleli, že kecám, přikládám výstřižek jejich hodnocení z googlu. Kupující klienti byli naopak velmi rádi, že jsem jim pomohl vyjednat cenu a oni mohli koupit byt, který si vždycky přáli a který už s největší pravděpodobností neopustí. Jako výslužku jsem si mimo odměny přinesl i lahev whisky, kterou mi s radostí předávali. 

Tak co na to říkáte? Napíšeme společně podobný příběh?