DAVID GABLAS

Jako realitní makléř působím od roku 2017, kdy jsem začal svoji realitní cestu v kanceláři CENTURY 21 Positive. Po roce činnosti jsem dostal příležitost spolupráce s přední brněnskou realitní kanceláři CENTURY 21 Bonus Brno, kde aktuálně působím. Jelikož kupující v mnohých případech platí kupní cenu nemovitosti hypotékou, rozhodl jsem se v roce 2018 nahlédnout pod pokličku oboru financí, zejména pak úvěrům na bydlení. Během souběhu realitní a finanční činnosti jsem získal nepřeberné množství zkušeností z obou oborů.

Pro své klienty se snažím dlouhodobě vytvářet co nejvyšší přidanou hodnotu při prodeji jejich nemovitostí. Při prodeji kladu důraz na moderní marketingové nástroje, jako je videoprohlídka, virtuální prohlídka, web nemovitosti nebo placená reklama na sociálních sítích. Prodej nových nemovitostí je pro mě vždy výzvou a nadšením. Se všemi svými klienty se snažím navázat profesionálně přátelský vztah a velmi rád se se svými klienty setkávám u dalších úspěšných obchodů.

O mně

Jako realitní makléř působím od roku 2017, kdy jsem začal svoji realitní cestu v kanceláři CENTURY 21 Positive. Po roce činnosti jsem dostal příležitost spolupráce s přední brněnskou realitní kanceláři CENTURY 21 Bonus Brno, kde aktuálně působím.

Jelikož kupující v mnohých případech platí kupní cenu nemovitosti hypotékou, rozhodl jsem se v roce 2018 nahlédnout pod pokličku oboru financí, zejména pak úvěrům na bydlení. Během souběhu realitní a finanční činnosti jsem získal nepřeberné množství zkušeností z obou oborů.

Pro své klienty se snažím dlouhodobě vytvářet co nejvyšší přidanou hodnotu při prodeji jejich nemovitostí. Při prodeji kladu důraz na moderní marketingové nástroje, jako je videoprohlídka, virtuální prohlídka, web nemovitosti nebo placená reklama na sociálních sítích.

Prodej nových nemovitostí je pro mě vždy výzvou a nadšením. Se všemi svými klienty se snažím navázat profesionálně přátelský vztah a velmi rád se se svými klienty setkávám u dalších úspěšných obchodů.

Zaujal jsem vás? Domluvme si schůzku.

david.gablas@century21.cz