Reference

Podívejte se na vybrané reference mých klientů

Hodnocení: 100%

Dobrý den, pane Gablasi,
s Vašimi službami jsem byla spokojená, podle mě jsou na profesionální úrovni a ráda se na Vás zase obrátím.

Ing. Blanka Hanáková

5/5

Pan Gablas je nejlepší makléř, kterého jsme kdy potkali. Svým vyrovnaným a profesionálním vystupováním je bílou vránou na realitním trhu. Vřele doporučujeme.

Ing. Jana Spal

5/5

Hodnocení: 100%

Rychlé jednání a bezproblémová domluva. Díky.

Ing. arch. Jan Krupička

5/5

Velmi šikovný makléř. Byla jsem s ním moc spokojená.

Ludmila Čuperová

5/5

Hodnocení: 100%

Jako pronajímatel dlouhodobě spolupracující s panem Gablasem si vážím velmi proaktivního a profesionálního přístupu ke všem potřebným úkonům včetně po-servisních a poradenství, je velmi ochotný. Nájemci jsou vždy spolehliví a prověření slušní lidé. Poskytovaný servis má přidanou hodnotu na základě vlastní iniciativy makléře.

pan Kulhánek

5/5

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Gablasovi za prodej domu ve Vémyslicích. Už od první schůzky mě překvapil skvělou přípravou. Všechny podklady měl perfektně zpracované a z jeho práce jde cítit velké zapálení. Dům se nám podařilo prodat bez veřejné nabídky. Pro prezentaci domu natočil perfektní video, kde mimo jiné ukázal okolí domu. Před prodejem jsem ještě potřebovala vyřešit podíl na jiné nemovitosti, se kterým mi pan Gablas s paní Urbancovou také pomohli a všechno jsme hladce zvládli. Určitě Vás budu dále doporučovat.

paní Podpěrová

5/5

Hodnocení: 100%

Přes pana Gablase jsme kupovali byt v Brně pro dceru. Od první chvíle jsme měli veškeré informace k nemovitosti. Zjistil pro nás od developera i další doplňující informace. Až budeme byt prodávat, určitě se na Vás obrátíme.

pan Čupr

5/5

Na makléře jsem dostala doporučení od svého známého. Na začátku jsme se dohodli na prodejní ceně. Po domluvě byt i zahrádku perfektně připravili, přivezli vkusný nábytek, byt uklidili, posekali zahradu,.. Po spuštění inzerátu mě pravidelně infromoval o zájemcích a výsledcích prohlídek. Byt se podařilo prodat během týdne za skvělou cenu. Rozhodně doporučuji.

paní Slavíková

5/5

Hodnocení: 100%

JOIN OUR MAILING LIST AND

Enjoy 10% Off

Your First Order