CHCETE KOUPIT NEMOVITOST?

...pojďme hledat společně

„Ušetřím Vám hodiny času, které trávíte hledáním na inzercích.“
„Budete pouze chodit na prohlídky Vámi vybraných nemovitostí.“
„Zajistím veškerý servis pro převod vlastnického práva.“
PORAĎTE SE ZDARMA
AKTIVNÍCH POPTÁVEK
0
NOVÝCH NABÍDEK ZA TÝDEN
0
PROHLÍDEK ZA TÝDEN
0

KDY SE HODÍ VYUŽÍT TUTO SLUŽBU?

Jaký to pro Vás bude mít užitek?

  • pravidelně budete dostávat vhodné nabídky nemovitostí, nebudete muset denně listovat inzercemi a ušetříte čas, 
  • domluvím osobní prohlídky vhodných nemovitostí, které dopředu prověřím po právní a faktické stránce, 
  • zajistím veškeré právní služby (kupní smlouvu, smlouvu o úschově, úschovu kupní ceny, návrh na vklad do katastru, …), 
  • po převodu vlastnického práva zajistím předání nemovitosti včetně protokolu a přepis energií a služeb, nebudete se tak muset trápit s dodavateli.

Pro víc informací nebo navázání spolupráce mi neváhejte zavolat nebo napsat. Poraďte se zdarma.

JAK TO FUNGUJE?

018-blueprint

PRVNÍ SCHŮZKA 

První schůzka je ve znamení vašich přání a potřeb. Nastavíme časový horizont, ve kterém chcete nemovitost koupit. Dále se podíváme na aktuálně nabízené nemovitosti a zkonkretizujeme poptávku. Na závěr vyhodnotíme způsob a časovou náročnost financování plánované koupě nemovitosti.

002-album

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ 

Na základě přesné poptávky ze společné schůzky vám budu pravidelně zasílat vhodné nabídky nemovitostí. Následně budeme poslané nabídky společně konzultovat telefonicky nebo e-mailem. Každou nemovitost předem prověřím po faktické i právní stránce tak, abychom předešli případným nesrovnalostem. 

003-real-estate-7

PROHLÍDKY 

Po nalezení vhodných nemovitostí vyrazíme na osobní prohlídky. Před prohlídkami  zajistím veškeré dostupné podklady k nemovitosti tak, abychom se na prohlídce mohli věnovat pouze nemovitosti. Díky tomu získáte celkovou představu o nemovitosti a budete se moci snadněji rozhodnout.

A CO PRAXE?

Previous slide
Next slide

Ideálním příkladem je prodej bytu 3+KK na Axmanově ulici v městské části Kohoutovice. Na prohlídce podobného bytu na ulici Pavlovská, který jsem právě prodával, jsem potkal paní Vítkovou s panem Smolíkem, kteří usilovně chtěli koupit byt právě v této městské části. V tu dobu se v Kohoutovicích nabízeli nárazově jednotky bytů a tak byl celkem oříšek najít vhodný byt.

Po velmi příjemné prohlídce bytu na Pavlovské jsme se dohodli, že budeme hledat společně něco podobného. A štěstí nám přálo! O několik dní později se objevil byt 3KK hned na vedlejší ulici. Byt byl ale nabízený přímo majitel pouze na bezrealitky.cz a bazos.cz. Nabídku jsem paní Vítkové ihned poslal a volali jsme si. Problém byl ale ve vyšší ceně, která byla asi o 150.000 Kč vyšší než rozpočet  na koupi. I přesto jsme se ale potkali další den na osobní prohlídce. Přeskočila jiskra! Následující ráno jsme začali jednat s majitelem o ceně. Slovo dalo slovo, majitel ustoupil s cenou a ještě ten den odpoledne jsme seděli u nás v kanceláři u rezervační dohody, kterou jsme úspěšně uzavřeli.

A jak to hodnotili klienti? Budu citovat prodávající při předání bytu: „Pane Gablas, kdybychom věděli, jak pracujete, tak bychom to nikdy neprodávali sami.“ A abyste si nemysleli, že kecám, přikládám výstřižek jejich hodnocení z googlu. Kupující klienti byli naopak velmi rádi, že jsem jim pomohl vyjednat cenu a oni mohli koupit byt, který si vždycky přáli a který už s největší pravděpodobností neopustí. Jako výslužku jsem si mimo odměny přinesl i lahev whisky, kterou mi s radostí předávali. 

Tak co na to říkáte? Napíšeme společně podobný příběh?  

ZADÁNÍ POPTÁVKY

...už jen kousek od nalezení vhodné nemovitosti

NEZTRÁCEJTE DRAHOCENÝ ČAS, NAJDU VÁM VHODNÉ BYDLENÍ

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.

JOIN OUR MAILING LIST AND

Enjoy 10% Off

Your First Order