Prodej nemovitosti

Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou?

Během úvodní schůzky si společně sedneme s šálkem kávy nebo čaje, abychom se seznámili a nastínili si motiv prodeje. Zjistili časovou posloupnost a zkompletovali veškeré podklady k nemovitosti. Během této schůzky vám také představím naši společnost a na realizovaných transakcích vám ukážu služby a nástroje, které mým klientům dlouhodobě pomáhají zlepšovat prodejnost jejich nemovitostí.

Po úvodní konzultaci následuje osobní prohlídka nemovitosti, na základě které pro vás připravím srovnávací tržní analýzu a marketingový plán prodeje nemovitosti. Po vyhotovení obou dokumentů vám představím navrhnuté řešení prodeje nemovitosti a dohodneme se na nabídkové ceně.

Než se ale dáme do samotného prodeje, nemovitost pořádně připravíme. Vezmeme to opravdu z gruntu, opravíme drobné závady, vymalujeme, uklidíme, a nakonec prostor obohatíme o vkusné dekorace tak, aby fotografie nebo videoprohlídka právě vaší nemovitosti byla ta nepřehlédnutelná mezi ostatními nabídkami. Tím získáme mimo jiné vyšší počet zájemců…

Víc už vám nemůžu prozradit, pokud jsem vás zaujal, zavolejte mi a pojďme společně začít od úvodní schůzky, moc rád vám dopovím příběh osobně.

Máte zájem o bližší informace

Chcete prodat nemovitost?

JOIN OUR MAILING LIST AND

Enjoy 10% Off

Your First Order